Naujienos

Plungės kultūros centras kviečia ,,lankytis“ video renginiuose

By 2020-05-11 No Comments

Paskelbtas visuotinis karantinas, dėl COVID-19 viruso grėsmės, ženkliai pakoregavo Plungės kultūros centro įprastines veiklas. Tačiau jos nenutrūko, o įgavo naujų formų ir atspalvių. Visą šį laikotarpį visi kultūros centro meno kolektyvai aktyviai kūrė ir repetavo nuotoliniu būdu. O renginiai persikėlė į virtualią erdvę.

Kultūros centro darbuotojai pasinaudodami internetinėmis priemonėmis plungiškius kvietė į įvairius žaidimus, akcijas ir konkursus. Didžioji dalis jų susilaukė neįtikėtino populiarumo.

Šiuo metu užėję į Plungės kultūros centro socialinių tinklų Facebook ir Instagram paskyras Jūs galite stebėti net du video renginių ciklus. Jau antra savaitė, kasdien 13 val. pasirodo video rubrika ,,Kūryba iš namų“. Šioje vizualioje rubrikoje žiūrovai kviečiami mėgautis Plungės kultūros centro meno kolektyvų koncertais, vaidinimais ar kitomis meninėmis programomis sukurtomis, atliekant karantino laikotarpiu. Jos tikrai kokybiškos, trykštančios kūrybiškumu ir meniniais ieškojimais. Kas antrą dieną visi kviečiami stebėti lietuviškųjų audimo tradicijų edukacinių video renginių ciklą iš Plungės kultūros centro Audimo klubo. Šiuose renginiuose kultūros centro audėjai pasakoja audimo amato subtilumus, moko visus austi audinius, takus ar juostas. Išskirtinai prasmingos akimirkos pristatančios mūsų etninius kultūros klodus.

Šiuo metu kultūros centras organizuoja dar vieną virtualų žaidimą – konkursą ,,Dainuok nuotoliniu būdu“. Jame gali dalyvauti visi norintys pasidalinti savo talentu ir kūryba.

Taigi nepaisant visuotinio karantino Plungės kultūros centro veiklos ,,verda“ ir kviečia žiūrovus lankytis virtualiajame kultūros centre.