Naujienos

Baigėsi Plungės kultūros centro ,,Eglės baleto studijos” organizuotas konkursas ,,Kūrybos karuselė”

By 2021-02-12 No Comments

,,Eglės baleto studijos” vadovės Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė ir Emilija Lukošiūtė labai džiaugiasi, kad jų inicijuotame vidiniame kolektyvo konkurse ,,Kūrybos karuselė” sudalyvavo net 72 vaikai, kurie sukūrė ir sušoko savo baleto arba neoklasikinio šokio kompoziciją. Visiems dalyvavusiems atiteks Plungės kultūros centro padėkos raštai ir saldžios dovanėlės.

Devyniems surinkusiems daugiausiai žiūrovų patiktukų bus įteikti diplomai ir suvenyrai. Laimėtojais tapo: Goda Rečkauskaitė, Morta Novoruckytė, Ieva Navickaitė, Eglė Endriuškaitė, Viltė Oželytė, Urtė Zalunskytė, Neda Švatrinaitė, Greta Ramanauskaitė, Milena Pociutė.

Esant gausiam būriui dalyvių ir daugybei sukurtų šokių kompozicijų, komisija nusprendė įsteigti nominacijas ir įteikti simbolines dovanėles. ,,Už šokio idėją ir originalumą” nominacija atiteko Lėjai Baltrušytei, Adrijai Rimkutei, Patricijai Papievytei. Nominaciją ,,Už šokio techniką ir estetinį jo pateikimą” pelnė Gustė Kniukštaitė, Urtė Stanytė, Egilė Ročytė.

Komisija nusprendė skirti keturias trečias vietas, už kurias mergaitės gaus diplomus ir III-os vietos apdovanojimus. Nugalėtojomis tapo: Elija Janavičiūtė, Greta Ramanauskaitė, Kotryna Gibiežaitė, Luka Rybakovaitė.

Komisijos sprendimu buvo skirtos net penkios antros vietos, už kurias mergaitės gaus diplomus ir II-os vietos apdovanojimus. Laimėtojos: Morena Garytė, Smiltė Tamošauskaitė, Viltė Oželytė, Ramūnė Janauskaitė ir duetas Justė ir Evelina Arlauskaitės.

Pirmos vietos diplomai ir apdovanojimai atiteko keturioms dalyvėms: Eglei Endriuškaitei, Ievai Navickaitei, Mortai Novoruckytei, Amelijai Prišmontaitei.

Komisijos sprendimu buvo išrinktos dvi ,,Kūrybos karuselė” konkurso Grand Prix nugalėtojos, tai Urtė Zalunskytė ir Neda Švatrinaitė.

Komisiją sudarė Plungės kultūros centro ,,Eglės baleto studijos” vadovės Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė, Emilija Lukošiūtė, baleto studijos koncertmeiserė Daiva Jonikienė, viena kolektyvą atstovaujanti mama Inga Navickienė, baleto studijos šokėjos Evelina Oželytė, Deimantė Žiliūtė ir Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis.

Džiaugiamės spalvingu, kūrybišku ir ypatingo dėmesio sulaukusiu nuotoliniu konkursu, kuris padėjo dar visapusiškiau atsikleisti balerinų talentams, linkime neprarasti optimizmo, meilės šokiui ir toliau kurti ir stebinti visus savo pasirodymais.