Naujienos

Edukaciniame teatrų festivalyje Plungėje dalyvavo per 250 jaunųjų aktorių

By 2023-04-04 No Comments

Kovo 30-31 dienomis Plungės kultūros centras organizavo vaikų edukacinio teatro festivalį ,,Vaikiško teatro pavasaris“. Festivalio metu spalvingus, išmoningus, įtraukius ir žaismingus spektaklius pristatė Plungės lopšelių-darželių ,,Pasaka“, ,,Nykštukas“ ir ,,Raudonkepuraitė“ ugdytiniai, Plungės kultūros centro teatro ,,Saula“ paruošiamoji vaikų grupė ir vaikų teatrai iš Joniškio, Žemaičių Kalvarijos, Vilniaus, Klaipėdos, Alytaus ir Šiaulių. Festivalio dienomis mažieji plungiškiai ir miesto svečiai pamatė net 11 skirtingų spektaklių.

Kūrybiškumą auginti festivalio dienomis kvietė teatro ,,Saula“ mažieji aktoriai įsikūniję į jaunuosius mokslininkus, vadovaujami režisierių Sigitos ir Romo Matulių. Pertraukų tarp spektaklių metu vyko įvairūs meniniai, kūrybiniai, edukaciniai užsiėmimai, žaidimai, kūrybinės laboratorijos su profesionaliais aktoriais. Festivalio veiklas kovo 31 dieną vainikavo teatro ,,LabaiTeatras“ interaktyvus spektaklis visai šeimai ,,Siaubo pasakos“.

Įspūdinga, teatrinio veiksmo pripildyta šventė, trukusi dvi dienas daugiau nei 4000 plungiškių ir miesto svečių padovanojo daug nepamirštamų teatrinių akimirkų ir įspūdžių.

Projekto veiklas finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.