Naujienos

Mažuosius teatro žiūrovus kviečia edukacinio teatro festivalis

By 2023-03-20 No Comments

Kovo 30-31 dienomis Plungės kultūros centras organizuoja šalies vaikų edukacinio teatro festivalį ,,Vaikiško teatro pavasaris“. Festivalio pradžią Kovo 30 dieną 10 val. skelbs teatro ,,Saula“ aktoriai ir  Plungės lopšelių-darželių: ,,Raudonkepuraitė“, ,,Nykštukas“ ir ,,Pasaka“ mažųjų aktorių pasirodymai. Tą pačią diena premjera nustebins ir teatro ,,Saula“ paruošiamoji vaikų grupė. Kovo 31 d. populiariausiomis, gražiausiomis, spalvingiausiomis pasakomis stebins vaikų teatrai iš Joniškio, Žemaičių Kalvarijos, Klaipėdos, Vilniaus, Alytaus ir Šiaulių. Per dvi dienas plungiškiai ir miesto svečiai galės pamatyti net vienuolika skirtingų spektaklių, skirtų vaikams ir visai šeimai.

,,Vaikiško teatro pavasario“ atmosferą kurs festivalio iniciatoriai ir šeimininkai teatro ,,Saula“ (vadovai Sigita ir Romas Matuliai) aktoriai, kurie įsikūnys į jaunuosius mokslininkus, kurie ne tik teatralizuotai pristatys spektaklius, kvies į įvairias menines, kūrybines, edukacines veiklas ir žaidimus, bet ir kartu pašokti bei padainuoti su Plungės kultūros centro meno kolektyvais: ,,Hera“ ir ,,Hello“. Festivalio dalyviams vyks net keturios skirtingos edukacinės, teatrinio meno laboratorijos, kurias ves profesionalūs aktoriai: Laurynas Luotė, Eglė-Agota Matulytė, Osvaldas Tokarevas ir Giedrė Kederytė-Kriščiūnė.  Kovo 31 dienos vakarą, festivalio veiklas vainikuos profesionalaus teatro ,,LABAITEATRAS“ spektaklis ,,Siaubo pasakos“, pagal legendinę Norberto Vėliaus surinktų lietuvių liaudies sakmių knygą „Sužeistas vėjas“.

Susitikime Kovo 30-31 dienomis Plungės kultūros centro organizuojamame vaikų edukacinio teatro festivalyje ir smagiai praleiskime laiką kartu su visa šeima, mokyklų ar darželių bendruomenėmis. Visa festivalio programa: www.plungeskc.lt

Projekto veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.