Naujienos

Plungės kultūros centras kviečia į šiuolaikinių menų festivalį ,,Eksperimentinės meno jungtys”

By 2023-08-01 No Comments

Kada paskutinį kartą žvelgei į Plungės miesto herbą? Pastebėjai akį trikampyje? Žmonės kalba, kad tai Illuminačių simbolis. Jei akis trikampyje yra Miesto herbe vadinasi čia Illuminatų tikrai būta. Kur tiesa, o kur išgalvotos istorijos, o gal net sąmokslo teorijos? Apie  tai tyrinėsime Plungės kultūros centro organizuojamame šiuolaikinių menų festivalyje „Eksperimentinės meno jungtys“ rugsėjo 25-30 d.
Festivalio metu vyks:

Rugsėjo 25-30 d. Menininkų rezidencija „Ar Apvaizdos akis Plungės herbe – Illuminati palikimas?“ Atvykę ir vietiniai menininkai kurs duota tema viešose Plungės vietose.Rugsėjo 25 d. 18 val. Įtraukioji diskusija „Ar Apvaizdos akis Plungės herbe – Illuminati palikimas?“
Pranešimus skaitys:

Vilnius TECH lektorius, filosofas Alfredas Buiko „Akis trikampyje: tikroji Bavarijos IlIuminatų draugijos istorija”

Paveldosaugininkas Gintaras Ramonas “Plungės herbo simbolių reikšmė ir istorija”

Kviečiame visus paklausyti pranešimų ir išsakyti savo pastebėjimus duota tema.

Rugsėjo 26 d. 17 val. „Kava su menininku“. Kviečiame susitikti kavos bare „Exlibris” ir neformaliai pabendrauti su atvykusiais ir vietiniais menininkais.

Rugsėjo 30 d. Parodos po atviru dangumi “Ar Apvaizdos akis Plungės herbe – Illuminati palikimas?” atidarymas ir atlikėjos Ingaja pasirodymas. Jūsų lauksime Kultūros centro galiniame kieme.

Parodoje bus pristatyti darbai sukurti menininkų per savaitę trukusioje menininkų rezidencijoje Plungėje.
Sudalyvauk festivalyje! Projekto veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė