Naujienos

Plungės kultūros centras kviečia švęsti Tarptautinę teatro dieną

By 2021-03-19 No Comments

Kovo 27-oji Tarptautinė teatro diena, kuri patvirtinus UNESCO minima nuo 1962 m. Plungės kultūros centras šiai viso pasaulio teatralų ir teatro mylėtojų šventei paminėti kviečia visus į Teatro dienas, kurios vyks kovo 25-27 dienomis Plungės kultūros centro socialinių medijų platformose.

Kovo 25-26 d. žiūrovai turės unikalią galimybę pažiūrėti Plungės kultūros centro teatro ,,Saula“ daugiausiai apdovanojimų ir didelio pripažinimo sulaukusius  spektaklius. Kovo 25 d. nuo 13 val. bus transliuojami teatro vaikų grupių spektakliai ,,Atsargiai Baubai“ ir ,,Pasaka apie drąsuolį berną“. Abu spektakliai, skirti vaikų ir jauniausiojo mokyklinio amžiaus žiūrovams. Bet tai bus puikus laikas stebėti spektaklius su visa šeima kartu.

Kovo 26 d. nuo 14 val. teatro ,,Saula“ paauglių grupė pristatys aštrų ir aktualų spektaklį paaugliams ,,Klasė“. Tą pačią dieną nuo 17 val. jaunimą (N-14) ir suaugusiuosius kviečiame į jau gražia teatro istorija tapusį spektaklį ,,Meilė, džiazas ir velnias“. Spektaklis kviečia pamąstyti visais laikais aktualiomis temomis: meilė, išdavystė, gyvenimo prasmės paieškos, smurtas ir t.t.

Teatro dienas užbaigs teatro ,,Saula“ vaikų grupių sukurtas video meno projektas ,,Teatras Zoom Rooms“, kurį kviečiame stebėti kovo 27 d. nuo 12 val. Visų spektaklių ir video meno projekto kūrėjai ir režisieriai Sigita Matulienė ir Romas Matulis, video projekcijos Simono Vaičiulio.

Taigi nepaisant laikinų apribojimų Plungės kultūros centras, centro teatro ,,Saula“ bendruomenė kviečia džiaugtis pavasariu ir pasinerti į kūrybiškumą su teatro menu. Susitinkame kovo 25-27 d. Plungės kultūros centro Facebook paskyroje ir Youtube platformoje. Teatro dienų renginius bus galima pamatyti kovo 25-27 d.