Naujienos

Plungės kultūros centras skelbia I-ojo virtualaus respublikinio kūrybos konkurso ,,XXI amžiaus talentai“ laimėtojus

By 2021-05-20 No Comments

A kategorija – muzikiniai pasirodymai

Vaikų grupė

Laureato diplomas – Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos mokinei Urtei Rutavičiūtei (mokytoja Vaiva Purlytė);

II vietos diplomas – Šalčininkų St. Moniuškos menų mokyklos mokiniui Krystian Boguševič (mokytojas Tomas Želvys);

II vietos diplomas Tauragės meno mokyklos mokinei Alminai Trakšelytei (mokytoja Liana Bagdonienė, koncertmeisterė Jolanta Valskienė);

III vietos diplomas Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokinei Gintarei Zubrickaitei (mokytoja Aistė Bružaitė);

III vietos diplomas Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos mokinei Simonai Jefimenkaitei (mokytoja Roma Balienė).

Jaunimo grupė

Laureato diplomas – Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniams Matui Stabingiui ir Titui Lapkauskui (mokytojos: Danutė Zaveckienė, Daiva Šimkienė);

II vietos diplomas – Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos mokinei Emilijai Stanišauskytei (mokytoja Vaiva Purlytė);

III vietos diplomas – Zarasų meno mokyklos mokinei Silvijai Čereniauskaitei (mokytoja Danguolė Petrašiūnienė);

III vietos diplomas – Vilkaviškio muzikos mokyklos mokiniui Gvidui Viliušui (mokytojas Ignas Kyburys).

Suaugusiųjų grupė

II vietos diplomas – Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro atstovams: Linai Lukošienei ir Nagliui Mačėnui (vadovė Lina Lukošienė).

 

B kategorija – vokaliniai pasirodymai

Vaikų grupė

Laureato diplomas – Akmenės meno mokyklos Ventos skyriaus solistei Elijai Vilčinskaitei (mokytoja Mokytoja Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas);

II vietos diplomas – Akmenės meno mokyklos Ventos skyriaus solistei Brigitai Volskytei (mokytoja Mokytoja Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas);

III vietos diplomas – Akmenės meno mokyklos Ventos skyriaus solistei Austėjai Rimkutei (mokytoja Mokytoja Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas).

Jaunimo grupė

Laureato diplomas – Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos solistei Rugilei Stonkutei (mokytoja Lina Balbošiovienė);

II vietos diplomas – Jurbarko rajono Eržvilko kultūros centro Vadžgirio skyriaus solistei Tomai Butkutei (mokytoja Lina Lukošienė);

III vietos diplomas – Akmenės meno mokyklos Ventos skyriaus solistei Ugnei Parieštytei (mokytoja Donvina Savickienė, koncertmeisteris Raimondas Dievinas).

Suaugusiųjų grupė

Laureato diplomas – Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro solistui Nagliui Mačėnui (vadovė Lina Lukošienė);

II vietos diplomas – Vokaliniam duetui ,,Bella Vita“;

III vietos diplomas – Jurbarko rajono Veliuonos kultūros centro folkloro duetui ,,MUDI“ (vadovė Lina Lukošienė)

 

C kategorija – teatras, literatūrinės kompozicijos

Laureato diplomas – Jurbarko rajono Eržvilko kultūros centro Vadžgirio skyriaus atstovui Linui Venckui (vad. Lina Lukošienė)

 

D kategorija – šokių pasirodymai

Vaikų grupė

Laureato diplomas – Šokių klubo ,,Bonus“ šokėjams Simonai Jefimenkaitei ir Augustui Maročkai (Treneris Sergejus Jefimenka);

Laureato diplomas – ,,Eglės baleto studijos“ šokėjai Urtei Zalunskytei;

II vietos diplomas – Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos liaudiškų šokių kolektyvui ,,Mituvėlė“ (vadovė Kristė Donauskienė);

II vietos diplomas – Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvui ,,Dona“ (vadovė Kristė Donauskienė);

III vietos diplomas – Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų šokių ansamblio „Grandinėlė“ šokėjai Kamilei Šataitei (vadovė Zita Rimkuvienė);

III vietos diplomas – Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos šiuolaikinio šokio kolektyvui (vadovė Kristė Donauskienė).

Jaunimo grupė

Laureato diplomas – Jurbarko A. Sodeikos meno mokyklos liaudiškų šokių kolektyvui ,,Mituvėlė“ (vadovė Kristė Donauskienė);

II vietos diplomas – Jurbarko kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvui ,,Dona“ (vadovė Kristė Donauskienė);

III vietos diplomas – Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvui ,,Sūkurėlis“ (vadovė Kristė Donauskienė).

Suaugusiųjų grupė

Laureato diplomas – Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvo „Miestelėnai“ šokėjams Giedrei Rameikienei ir Giedriui Rameikai (vadovė Zita Rimkuvienė);

II vietos diplomas – ,,Carpe Diem dance studio“ šokėjai Violetai Grinkaitei (vadovė Raminta Matulytė-Šilienė).