Naujienos

Plungės kultūros centras yra akredituotas, kaip savanorius priimanti organizacija

By 2021-05-06 No Comments

Plungės kultūros centras neseniai buvo akredituotas kaip jaunimo savanorius priimanti organizacija. Jaunimo savanoriška tarnyba (JST) – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m. Tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, o nenutrūkstama 6 mėnesių (ne mažiau nei 40 val./mėn.) tarnyba suteikia 0,25 stojamojo balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas.

Jau yra skelbiama registraciją į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą visose Lietuvos savivaldybėse 2021 m. II pusmečio programos įgyvendinimui.
Registracija vyksta iki š.m. birželio 7 d.  18.00 val. Norinčius  save išbandyti ir aktyviau įsilieti  į Plungės kultūros centro renginių kūrimą ir organizavimą, meno projektų techninį aptarnavimą, kultūrinę komunikaciją ir viešinimą, renginių medijų kūrimą, bei kitą kultūrinę ar socialinę veiklą kviečiame registruotis: https://www.jrd.lt/savanoryste/jst

Ateikite pas mus, mokykimės ir kurkime kartu.