AtgarsiaiMeno kolektyvai

Plungės kultūros centro kolektyvai šį savaitgalį garsino Plungės vardą Lietuvoje ir už jos ribų

By 2026-06-01 No Comments
Šis savaitgalis Plungės kultūros centro meno kolektyvams buvo kupinas veiklos, kūrybos ir reikšmingų pasirodymų!
  •  Gegužės 30 dieną liaudiškų šokių studija „Suvartukas“ (vad. Ilona Baltikauskaitė) dalyvavo respublikiniame festivalyje „Vaikystės glėby“ Mažeikiuose. Tuo pačiu metu kolektyvas išvyko į tarptautinį festivalį Zakopanėje (Lenkija), kuriame dalyvauja gegužės 28 – birželio 2 dienomis.
  • Puikių rezultatų pasiekė ir Plungės kultūros centro Eglės baleto studija (vad. Eglė Norkevičiūtė-Novoruckienė), gegužės 30 dieną dalyvavusi tarptautiniame vaikų ir jaunimo konkurse „CODA 2026“. Konkurse pelnytos aukštos vietos: Andrėja Bagdonaitė iškovojo 1-ąją vietą, „Esmeraldos draugės“ – 2-ąją vietą, o Evelinos ir Justės Arlauskaičių duetas, „Baleto polka“ bei „Polka pizzicato“ apdovanoti 3-iosiomis vietomis. Rugilė Sabaliauskaitė pelnė TOP 5 nominaciją.
  • Gegužės 31 dieną Plungės kultūros centro simfoninis orkestras (vadovė Ieva Lygnugarienė, dirigentas Paulius Lygnugaris) pasirodė nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ vykusiuose LVSO koncertų salėje. Orkestras viso renginio metu muzikavo kartu su žymiais Lietuvos atlikėjais ir prisidėjo prie vieno svarbiausių šalies kino renginių atmosferos kūrimo.
Didžiuojamės savo kolektyvais, kurie talentu, darbu ir pasiekimais garsina Plungės vardą visoje Lietuvoje ir už jos ribų!