Naujienos

Plungės kultūros centro simfoninis orkestras mini kūrybinės veiklos sukaktį

By 2020-10-08 No Comments

Kolektyvas susikūrė 2015 metų gruodį ir iš karto pelnė klausytojų simpatijas. Kolektyvo vadovai Ieva ir Paulius Lygnugariai dalinosi prisiminimais, apie tai kaip prieš penkerius metus jie kvietė muzikantus burtis į orkestro veiklą, o šiandieną į juos pačius kreipiasi muzikantai ir prašo galimybės įsilieti į aktyvią kolektyvo veiklą. Džiugiu, kad dauguma kolektyvo narių yra profesionalūs muzikai. Simfoninis orkestras kaip ir prieš penkerius metus taip ir dabar yra vienintelis tokio pobūdžio kolektyvas kuriantis ne šalies didmiestyje, o regione.

Per penkerius metus orkestras koncertavo įvairiuose renginiuose. Su savo įvairiu ir gausiu repertuaru aplankė ir džiugino daugelį Lietuvos miestų ir miestelių, koncertavo su žymiais Lietuvos atlikėjais, solistais, grupėmis, su koncertine programa lankėsi ir Ispanijoje. 2017 m. iškilmingos Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimų ,,Auksinis Feniksas“ ceremonijos metu Ieva ir Paulius Lygnugariai pelnė ,,Geriausio metų kultūros ir meno kūrėjo“ nominaciją. 2019 m. kartu su jaunų aktorių ,,Taško teatru“ ir režisieriumi Valentinu Masalskiu pastatė ir pristatė miuziklą ,,Ugnies medžioklė su varovais“, vykdė projektą jaunųjų muzikų platformą ,,A Cadenza.lt“, kurio metu kvietė jaunuosius muzikus ir atlikėjus dalyvauti stovykloje, kurios metu jie įgijo naujų įgūdžių, kompetencijų, o paskui kartu su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru surengė koncertinį turą po Lietuvą.

Kiekvienais metais kolektyvas stipriai tobulėja, aktyviai koncertuoja, rengia naujas programas, džiugina plungiškius ir miesto svečius orkestro atliekamais kūriniais.

Džiaugiamės aktyvia kolektyvo veikla, gražia penkerių metų kūrybinės veiklos sukaktimi ir kviečiame spalio 16 d. 18 val. apsilankyti Plungės kultūros centre ir išgirsti orkestro naujausią koncertinę programą, kurios metu skambės pasaulinio populiarumo muzikiniai šedevrai iš garsiausių kino filmų: ,,Simarono Žirgas“, ,,Šindlerio sąrašas“, ,,Titanikas“, ,,Liūtas karalius“ ir kitų. Kartu su orkestru koncertuos ir profesionalūs kviestiniai muzikantai. Orkestro naujos programos parengimą ir koncertą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Kviečiame pabūti kartu ir pasidžiaugti Plungės kultūros centro simfoninio orkestro atliekama muzika.