Naujienos

Plungės miesto gimtadienio proga – projektas ,,Muzikuojanti Vytauto gatvė“

By 2022-06-08 No Comments

Plungės kultūros centras sveikindamas Plungės miestą su 230 gimtadieniu, pristato interaktyvų projektą ,,Muzikuojanti Vytauto gatvė“.

Birželio 17 d. 22.30 val. nuo Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios kviečiame į teatralizuotą kelionę Plungės Vytauto gatve. Keliaudami stebėsime įtraukiantį gatvės teatro muzikinį spektaklį, kurį kultūros centras kuria kartu su  Klaipėdos Pilies teatro aktoriais.  Su aktorių pagalba  plungiškiai ir miesto svečiai iš naujo atras, pamatys ir išgirs atgyjančius Vytauto gatvės pastatus per muzikos, dainų ir šokių sintezę. Spektaklyje dalyvaus ir Plungės kultūros centro Simfoninio orkestro muzikantai: Simonas Šimkus, Gintarė Prialgauskaitė, Martynas Untulis, Akvilė  Sabaliauskaitė, Dominykas Balsys, ansamblio „Hello“ solistė Akvilė  Skersonaitė bei  ,,Eglės baleto studijos“ šokėjos.

Į muzikinį spektaklį ,,Muzikuojanti Vytauto gatvė“ jungiasi ir  Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios bendruomenė, Alfonso Barasos  prekybos įmonė,  Individuali įmonė ,,Vasmada“, UAB ,,Lardžas“, Plungės miesto seniūnija,  užuolaidų salonas ,,Moderna“, UAB ,,Hetkus“, UAB ,,Eurosistema ir Ko“, visi jie tampa projekto aktyviais dalyviais.

Taip keliaudami pasieksime ir finalinę projekto erdvę – Senamiesčio aikštę, kurioje  išvysime intriguojantį šokio, muzikos, šviesų ir vandens etiudą ,,Šokantis miesto fontanas“. Jame dalyvaus   Plungės kultūros centro šiuolaikinių šokių studija ,,Hera“ (vad. Monika Aniščenko) ir ,,Eglės baleto studija“ (vad. Eglė Norkevičiūtė).

Šis renginys yra sudedamoji projekto ,,Eksperimentinės meno jungtys“ dalis. Renginio organizatorius: Plungės kultūros centras, projekto veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

Susitikime Plungėje birželio 17-19 dienomis ir išskirtinai praleiskime laiką švęsdami Plungės miesto gimtadienį.