Naujienos

Prasideda Plungės kultūros centro laisvojo kūrybiškumo vakarų ciklas

By 2020-09-02 No Comments

Įsitraukimas į kūrybą, kūrybiškumo ugdymas ir jo poveikio jėgos pademonstravimas yra svarbiausi Plungės kultūros centro vykdomo projekto ,,Atviras teatras 24“ laisvojo kūrybiškumo vakarų tikslai. Nuo rugsėjo mėnesio pradedamuose rengti vakaruose organizatoriai sieks, kad kūrybos galia nugalėtų norą bent valandai naršyti internete ir pasidžiaugti bendravimu.

Pirmasis laisvojo kūrybiškumo vakaras įvyks rugsėjo 8 d. Senamiesčio aikštėje. Šiame vakare patys mažiausi plungiškiai ir jų tėveliai turės unikalią galimybę susipažinti su žaismingiausiu teatro meno žanru – klounada. Vakaro metu teatro ,,Dulidu“ aktoriai parodys visiems labai įdomų spektaklį, bet ir pakvies į žongliravimo ir klounados laboratorijas.

Kitas laisvo kūrybiškumo vakaras įvyks rugsėjo 15 d. ir tai bus ne tik vakaras, o ištisa teatrinės kūrybos prisodrinta diena. Jos metu ,,Keistuolių teatro“, teatro ,,Atviras ratas“ aktorius, dramaturgas, režisierius ves kūrybiškumo, vaidybos, improvizacijos laboratorijas, o vakare visiems plungiškiams surengs įspūdingą kūrybos vakarą. Vakare aktorius dainuos, gros gitara, ves diskusijas ir pokalbį apie teatro meną.

Vykdant projektą laukia ir dar daug daugiau vakarų, kuriuose dalyvaus profesionalūs menininkai, aktoriai, muzikai. Kviečiame nepraleisti informacijos, nes kūrybiškumas laisvas, kaip Wifi. Plungės kultūros centro organizuojamą projektą ,,Atviras teatras 24“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.