Naujienos

RESPUBLIKINĖS MUZIKINĖS AKCIJOS „AČIŪ LIETUVA“ KONCERTAS PLUNGĖJE

By 2020-05-22 27 gegužės, 2020 No Comments

Birželio 1 d. 17 val. atnaujintoje Plungės Babrungo slėnio estradoje vyks visą šalį apjungiančios muzikinės akcijos “Ačiū Lietuva“ koncertas. Koncerte dalyvaus Plungės kultūros centro meno kolektyvai: Pučiamųjų orkestras (vad.R.Jasevičius), jaunimo vokalinis ansamblis „Hello“ (vad.A.Mackevičiūtė), merginų šokių grupė (vad. E.Rimeikytė) ir smuikininkė I.Lygnugarienė.

Švelnėjant karantinui vėl visi laisviau galime rinktis, bendrauti, dalyvauti renginiuose ar tiesiog nevaržomai pasivaikščioti po vis gražėjantį savo miestą. Šiame džiugesyje ir vykstančios respublikinės muzikinės akcijos „Ačiū Lietuva“ metu norima padėkoti medikams, pareigūnams, savanoriams, rėmėjams, pardavėjams, vaistininkams ir visiems nuoširdžiai dirbusiems, kad galėtumėm lengviau išgyventi sunkumus. Akcija norima pasakyti „Ačiū“ , kiekvienam kuris drausmingai ir kantriai laikėsi karantino. Muzikos kalba visa šalis vienu metu renkasi pasakyti „Ačiū  Lietuva“, o Plungėje  dar pasakykime „Ačiū Plunge“

Akcijos koncerto metu visi kartu pasidžiaugsime ir nepaprastai išgražėjusiu Plungės miesto centru, atsinaujinusia Laisvės alėja, bei Babrungo slėniu. Kviečiam visus ne tik pasiklausyti muzikos, bet ir pasivaikščioti atsinaujinusiose erdvėse.

LR Vyriausybės inicijuojamos ir Lietuvos kultūros centrų asociacijos palaikomos muzikinės akcijos “Ačiū Lietuva“ Plungėje organizatoriai Plungės rajono savivaldybė ir Plungės kultūros centras.

Svarbi informacija planuojantiems apsilankyti renginyje

*Renginyje bus ribojamas žiūrovų skaičius iki 300 asmenų;

*Renginio žiūrovai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukę, respiratorių, ar kitas priemones), rekomenduojama naudoti kitas apsaugos priemones (vienkartines pirštines, dezinfekcinį skystį);

*Laikytis 1 metro atstumo (nesėdėti X ženklu pažymėtose vietose);

*Kosėdami ar čiaudėdami prisidengti nosį ir burną nosinaite ar sulenkta alkūne;

*Nesilankyti renginyje sergant ar prastai besijaučiant.