Naujienos

Šeštadienį – teatro ,,Saula” premjera ,,Nereikalingi”

By 2020-09-29 8 spalio, 2020 No Comments

Plungės kultūros centro teatras ,,SAULA” spalio 3 d. 16 val. kviečia į dar vieną premjerą. Jaunimo grupė suaugusiesiems ir jaunimui pristato spektaklį ,,Nereikalingi” N-14. Spektaklio režisieriai Sigita ir Romas Matuliai.

Šį kartą teatro jaunimas pasakoja skaudžią istoriją. Pasakoja kiek šokiruojančiai, grubiai, bet atvirai. Jaunuolių socializacijos centras į kurį perauklėjimui uždaromi, dažniausiai niekam nereikalingi, problemas keliantys paaugliai ir jaunuoliai. Kiekvienas išgyvenęs savitai skaudžią istoriją, kiekvienas nors būdamas dar labai jaunas, atsineša savo skaudžias gyvenimiškas patirtis. Kaip išgyventi, išlikti žiaurumo ir prievartos akistatoje kai tave perauklėti bando, turbūt tokias pat patirtis turėję ir taip pat užaugę niekam nereikalingi. Ar galima atsiriboti nuo praeities, aplinkos brutalumo, prievartos, sistemos ir tapti tikrai laisvu? Pagrindinio spektaklio veikėjo Sauliaus laisvės troškimas toks prigimtinis, instinktyvus, kuris gaivališkai veržiasi iš pasąmonės ir verčia bėgti iš uždaro prievartos pasaulio netgi tada, kai nėra jokių šansų laimėti.
Susitikime!

Spektaklis bus filmuojamas. Filmavimo veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba

(Primename, kad įsigyjant bilietus būtina užsiregistruoti tai galima padaryti apsilankius kultūros centro bilietų kasoje, arba užpildant elektroninę formą https://plungeskc.lt/anketa-norintiems-apsilankyti-renginy…/