Atgarsiai

Plungės kultūros centro vykdomo projekto ,,A CADENZA.LT“ jaunieji atlikėjai pristatė savo talentus

By 2019-09-26 6 gruodžio, 2019 No Comments

Šiemet Plungės kultūros centras, Plungės kultūros centro simfoninis orkestras vykdo unikalų meno projektą – Jaunųjų muzikų platforma ,,A CADENZA.LT“. Šis projektas tai galimybė regiono jauniesiems muzikams ir vokalistams atskleisti savo gebėjimus ir kartu muzikuoti bei pristatyti savo talentą su Plungės kultūros centro Simfoniniu orkestru.

Praėjus keletui projekto etapų, kurių metu buvo surengta kūrybinė stovykla, muzikinių šeštadienių ciklas, rugsėjo 26 d. Plungės kultūros centre įvyko baigiamasis pasirengimo projekto finaliniams koncertams etapas. Jame savo gebėjimus pristatė jaunieji talentai iš Pagėgių, Klaipėdos, Salantų, Kražių, Kretingos,Plungės, Gargždų ir Kulių. Visų jų laukia svarbūs koncertai miestuose ir miesteliuose iš kurių jie yra kilę. Jaunieji muzikai ir vokalistai spalio – lapkričio mėnesiais kartu su Plungės kultūros centro simfoniniu orkestru surengs koncertų ciklą.

Unikalus, nepaprastai svarbus ir motyvuojantis jaunimą muzikuoti projektas. Šį projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba, Plungės rajono savivaldybė.