Naujienos

Teatro ,,Saula“ premjera ,,Švari“

By 2023-03-16 No Comments

Kovo 30 d. 18 val. Plungės kultūros centro teatro ,,Saula“ jaunimo grupė kviečia jaunimą ir suaugusiuosius į premjerinį spektaklį pagal Juno Dawson romaną ,,Švari“, spektaklio režisieriai Romas Matulis ir Sigita Matulienė. Šį kartą teatras ,,Saula“ kelia vieną aktualiausių šių dienų problemų, tai priklausomybę. Priklausomybė nuo vaistų, maisto, narkotikų, alkoholio, tabako ir pan., tai yra šių dienų maras.

Naujausias teatro ,,Saula“ spektaklis ir pasakos apie jaunus žmones, kurie įvairių priklausomybių užvaldyti atsidūrė gyvenimo dugne ir yra gydomi priklausomybių centre. Spektaklio režisieriai ir aktoriai kelia klausimus: kodėl mes neigiam savo priklausomybę? Kodėl mes tapom priklausomi? Kada jau yra gyvenimo dugnas? Ir ar yra kelias atgal?

Spektaklyje vaidina net 27 talentingi teatro ,,Saula“ jaunimo grupės aktoriai, kurie kuria sudėtingus, dramatiškus, o kartu galbūt lengvabūdiškų personažų charakterius. Kviečiame visus į niekad teatro žiūrovus nenuviliančio teatro ,,Saula“ premjerą, kartu išgyventi ir patirti…