Naujienos

Vaikų edukacinio teatro festivalio ,,Vaikiško teatro pavasaris” Kovo 31 dienos programa, kviečiame apsilankyti

By 2023-03-22 No Comments

10.00 VAL. Spektaklį MIKĖ PŪKUOTUKAS IR JO DRAUGAI, parodys Joniškio vaikų teatras ,,Bendraamžiai”. „Mikė Pūkuotukas“ – tikra klasika, puikiai žinoma tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Linksmoje istorijose pasakojama apie smaližiaus meškiuko Pūkuotuko ir jo draugų: Knysliuko, Asiliuko, Triušio ir Pelėdos, labai gražią draugystę. O Žemaičių Kalvarijos teatro ,,Vyturys” jaunatviškas kolektyvas pristatys spektaklį ,,PASAKA APIE PRINCESĘ”. Pasaka apie tai, kaip kaprizinga, išlepinta mergaitė turi daug norų, o pamiršo stebuklingus žodelius, galinčius jai padėti…

11.30 VAL. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro teatro būrelio „Teatriukas A“ spektaklis ,,MATILDA”. Istorija yra apie nepaprastų galių turinčią mergaitę Matildą, kuria visiškai nesirūpino jos tėvai ponas ir ponia Kiečiai. Ketverių metų ji jau skaitė knygas, gamino maistą, o septynerių pradėdama lankyti mokyklą mokėjo puikiai dauginti iš didelių skaičių. Spektaklyje su vaikais kalbama apie meilę knygai, draugui, kviečiame atsižvelgti į tikrąsias vertybes.

12.30 VAL. Rankų šešėlių teatro ,,Budrugana Lietuva” teatro studijos ,,Išlaisvink šešėlį” spektaklis (Ne)VIENAS – pakvies žiūrovus pasinerti į  magišką šešėlių teatro pasaulį ir į klasika tapusio H. K. Anderseno ,,Bjaurusis ančiukas” istoriją. Tai spektaklis apie kito visapusišką priėmimą, norą ir svarbą būti ne vienam, bei aplinkos, kurioje gali būti priimtas toks koks esi, atradimą.

13.10 VAL. Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio teatro studijos „Drevinukas“ mažieji artistai visus plungiškius nudžiugins spektakliu ,,Nemunėlė”. „Nemunėlė“ – tai legenda, kaip atsirado  Nemunas.

14.00 VAL. Šiaulių teatro „KOMPANIJA ŠAUNI“ spektaklyje ,,Negali būti” pamatysite gražias Šiaulių žemės legendas perduodamas iš lūpų į lūpas. Vaikų improvizaciją apie Kryžiaus kalno ir Talkšos ežero atsiradimą, apie Luponių laumes ir Šiaulių žemės milžinus.

17.30 VAL. LABAITEATRAS iš Vilniaus spektaklis „Siaubo pasakos”. Spektaklis pastatytas, pagal legendinę Norberto Vėliaus surinktų lietuvių liaudies sakmių knygą „Sužeistas vėjas“. Kas naktį prie kapinių vaidenasi, kokios pasiklydę švieselės vienišus keleivius lydi, kaip atrodo vilkolakiai, žiburiniai ir kodėl Perkūnas velnių nemėgsta – daug siaubingai baisių, bet įdomių dalykų šiame spektaklyje galima bus sužinoti, patiems patirti, o patyrus ir kitiems vėlų vakarą papasakoti. Kad baisiau būtų. Nes kuo baisiau – tuo įdomiau!

Kviečiame apsilankyti, spektakliai nemokami, kvietimus kviečiame pasiimti apsilankius kultūros centro bilietų kasoje darbo dienomis 15-18 val.

Visi spektakliai yra iš Plungės kultūros centro organizuojamo projekto: Vaikų edukacinio teatro festivalis ,,Vaikiško teatro pavasaris”. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė