Naujienos

XII tarptautinio jaunimo teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos ,,Mažoji Melpomenė“ programa

By 2022-04-20 No Comments

Gegužės 12 d.

11.00 val.

Teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos „Mažoji Melpomenė“ atidarymas.

11.30 val.

Gatvės performansas „Žvaigždžių alėja“ (Senamiesčio a.).

11.50 val.

Teatro „Saula“ (Lietuva, Plungė) spektaklis „Trys auksiniai velnio plaukai“.

Režisieriai Sigita ir Romas Matuliai. (45 min., Didžioji salė).

13.00 val.

Teatro „Jorik“( Latvija, Rezeknė) spektaklis „Raudonoji kompanija“.

Režisierė Larisa Saukina. (35 min., Mažoji salė).

13.40 val.

Teatrinio veiksmo klubas.

14.30 val.

Teatro „UngKunstThy, Limfjordsteatret“ (Danija, Thisted) spektaklis „Pakvipo paauglyste“.

Režisierė Pernille Haugesen (50 min.,  Didžioji salė).

16.00 val.

Teatro „Saula“ (Lietuva, Plungė). spektaklis „Nereikalingi“.

Režisieriai Sigita ir Romas Matuliai. (60 min., Didžioji salė).

17.00 val.

Teatrinio veiksmo klubas.

18.00 val.

Teatro „Kubas“ (Lietuva, Kaunas) spektaklis „Moralė 2“.

Režisierius Tomas Erbrėderis. (45 min., Didžioji salė).

19.00 val.

Kūrybinė laboratorija su  perkusijos studija „Afrikos būgnai“ (Lietuva, Vilnius).

21.00 val

Teatrinio veiksmo klubas. (Mažoji salė).

Gegužės  13 d.

10.00 val.

Kūrybinės vaidybos, scenos kalbos, improvizacijos, klounados laboratorijos.

13.00 val.

Teatro „Prvosienka“ (Slovakija, Zakamenne) spektaklis „Mergina iš jūros dugno“.

Režisierė Zuzana Demkova. (30 min., Didžioji salė).

13.30 val.

Teatrinio veiksmo klubas.

14.30 val.

Teatro „Kompanija šauni“ (Lietuva, Šiauliai) spektaklis „Stoglangis“.

Režisieriai Dalė ir Virginijus Dargiai. (45 min., Didžioji salė).

16.00 val.

Teatro „Flying cow“ (Estija, Talinas) spektaklis „Pažadėtoji audrų žemė“.

Režisierė Janika Koppel. (50 min., Didžioji salė).

17.30 val.

Teatro „Elementorius“ (Lietuva, Vilnius) spektaklis „Žinau, kad nežinau“.

Režisieriai Gediminas Storpirštis ir Vytautas Rašimas. (60 min., Didžioji salė).

19.00 val.

Teatrinės kūrybos vakaras su aktorių grupe „Neteisėtai padaryti“.

Gegužės 14 d.

10.00 val.

Kūrybinės vaidybos, scenos kalbos, improvizacijos, klounados laboratorijos.

13.00 val.

Teatro „Vaivorykštė“ (Lietuva, Jurbarkas) spektaklis „Heroinas“.

Režisierė Birutė Šneiderienė. (60 min., Didžioji salė).

14.00 val.

Gatvės performansai. (Senamiesčio aikštė).

15.30 val.

Teatro „Atžalynas“ (Lietuva, Kretinga) spektaklis „Haroldas ir Modė“.

Režisierė Auksė Antulienė. (105 min., Dižioji salė).

17.30 val.

Teatrų festivalio-kūrybinės laboratorijos „Mažoji Melpomenė“ uždarymas.

 

ORGANIZATORIUS: Plungės kultūros centras

FESTIVALĮ  FINANSUOJA: Lietuvos kultūros taryba. Plungės rajono savivaldybė

FESTIVALIO  PARTNERIAI IR RĖMĖJAI:  LRT, viešbutis  „Porto“, Plungės technologijų ir verslo mokykla, Laikraščiai „Plungė“, „Žemaitis“.