Naujienos

XVII-ojo pučiamųjų orkestro festivalio metu koncertine programa stebins Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis orkestras ir solistai

By 2021-07-15 No Comments

Neabejotinai vieną įspūdingiausių programų Plungės miesto šventės ir XVII-ojo Pučiamųjų orkestrų festivalio metu  žiūrovams pristatys Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinis orkestras, diriguojamas maestro Eimanto Anskaičio. Orkestras atliks  folk džiazo programą  su šiuolaikinių liaudies dainų    ir džiazo  atlikėja Rasa Serra , kurios dėka išgirsime liaudies dainos grožį, „įvilktą“ į pučiamųjų orkestro skambesį ir kompozitoriaus, bei trombono virtuozo Vytauto Pilibavičiaus kompozicijas su folk, jazz, funky, fussion, bei šiuolaikinės muzikos sintezėse.

Programoje lietuvių liaudies kalendorinių, darbo, šeimos, karo, jaunimo-meilės, vestuvių – iš įvairių Lietuvos regionų dainų aranžuotės, turinčios aiškų lietuvišką ženklą ir kartu tai – profesionaliai atliekamas, stilistine įvairove žėrintis džiazas, kuris įdomus ir suprantamas tiek džiazo muzikos gurmanui, tiek įvairia muzika besidominčiam klausytojui. Projekto veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.