Dienos metu vyko atviros meistriškumo pamokos ir vakare koncertas Telšių meno mokykloje. Pasirodymą dovanojo Edvin Cilindz – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos prof. Raimondo Sviackevičiaus klasės absolventas. Dar besimokydamas muzikos mokykloje Edvin tapo aibės konkursų nugalėtoju. Būdamas studentu – tapo ne vieno prestižinio akordeonistų konkurso laureatu, visiems įrodydamas, kokio aukšto lygio atlikėju jis tapo. Akordeonistas visada siekia didelio preciziškumo viską apgalvodamas iki menkiausios smulkmenos. Po koncerto vyko į edukacinė sesija, bendraujant su atlikėju, žiūrovai buvo supažindinti su akordeono subtilybėmis. Akordeonistą sveikino Telšių meno mokyklos direktorius Simonas Baliutavičius.
Nuotraukos: EB photography
Renginio organizatorius Plungės kultūros centras.
Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.



